Sehpalar artık sıradan mobilyalardan farklılaştı. Mobilyaların tamamlayıcısı olmaktan çıkıp tasarımlarıyla başlı başlına egemenliklerine ilan ettiler. Bu sene mobilyada sehpa ve kitaplık senesiydi diyebiliriz. Biz de en beğenilen ve en çok tercih edilen sehpaları sizin için biraya getirdik. İLk sehpa tasarımımız Naif Tasarım‘a ait!

Diğeri de Decortie‘den! Bu sevimli sehpa modern ve genç evlerin vazgeçilmez sehpalarından oldu. Sevimli ise onu daha çekici kılıyor.

D.Still Elips sehpa da ahşap ve metalın uyumunu çok şık bir biçimde sergiliyor. Ahşabın sıcaklığıyla metalin formu, elips yüzeyi modern evlerin yeni üyesi haline gelmesinde büyük rol oynuyor.

İşte fonksiyonelliğiyle bizim de çok sevdiğimiz sehpalardan Wave! Nar Modern‘in bu tasarımı hem gazeteliki hem sehpa hem de laptop masası olarak kullanılabiliyor. Aynı zamanda tasarımı o kadar hoş ki tercih etmemek için hiçbir sebep yok! Fonksiyonelliği seviyoruz.

Koltuk keyfini kolaylaştırmak varken zorlaştıran sehpalar da yok değil. İşte bunlar için de sevimli çözümler var. Yan sehpalar raflarıyla da kullanışlı tercihlerden!