Havalar yeniden soğumadan evinizde değişiklik yapmaya ne dersiniz?
Halı trendlerini genel olarak bir araya getirerek eviniz için en uygun tercihi yapmanıza yardımcı olmak istedik. Ünlü halı markalarının 2012 kataloglarından dikkatimizi çekenleri sizler için bir araya getirdik. , , , … Evinizin her yeri için bir model seçtik ve sizlere sunuyoruz.

Salonunuzda pastel renklere ve sadeliğe yer açın!
Pierre Cardin’nin 2012 için tasarladığı bu halılarda yeşille krem şık bir uyum içinde… Misafirleriniz ve sevdiklerinizle paylaşacağınız mutlu anlara halılarınızda eşlik etsin!

Yatak odanızda sınırları aşın!
Klişe haline gelen kırmızıdan artık kurtulma zamanı. Yatak odanızı siyah ve beyazın asilliğine teslim edin! Bunun için size Padişah Halı’nın en son tasarımlarını tavsiye ediyoruz… Güne ‘merhaba’ dediğiz ilk anda içinizi ısıtacak yumuşacık bir hisse ruhunuzu teslim edin!

Mutfağınızda Osmanlı rüzgarları essin!
Kadınların zamanının çoğu mutfakta geçer. O yüzden mutfakta radikal kararlar almanın tam zamanı! Yıllardır kullanılan ağır halıları bir kenara atın! Mutfağınızı geleneksel motifli kilimlerle şımartın!

Çocuğunuz odasından çıkmak istemeyecek!
Hareketli ve farklı desenleri yansıtan çizgi film kahramanları çocuğunuzun odasına dolsun! Tuana Halı birbirinden canlı ve renkli tasarımlarıyla sizleri ve çocuklarınızı bekliyor

Koridorunuzu Flamenkonun hareketli ritmine teslim edin!
Canlı renkler ve hareketli tasarımlarıyla Royal Halı koridorlarınıza yeniden hayat veriyor. Birbirinden canlı motiflerle tasarlanmış halılar koridorunuza ayrıcalık katacak!

Bunlar dışında pastel renkleri halılar için de seçebileceğinizi hatırlatalım. Zebra gibi doğal desenler ve bambu kilimlerle ‘oragnik şıklığa’ geçin.