Dekorasyonun en büyük ilham kaynağı doğa! Kış mevsimi deyince de aklımıza ilk gelen karın bembeyaz büyüsüdür. Kar beyazlığında bir dekorasyon da kış mevsimine uyum sağlayabilir. Bu dekorasyon örneğinde doğanın tüm izlerini görebiliyoruz. Taş duvarlar, beyaz tekstiller, ahşap sehpa tezatlığın uyumunu yansıtıyor.

Bembeyaz bir ev, ferahlık ve ışığı bolca kullanmayı sevenler için idealdir. Beyazdan yansıyan ışığı daha iyi kullanmak için aynalardan da yardım alabilirsiniz. Ayna hem genişlik hem sonsuzluk duygusu uyandırdığından size daha da ferah bir ev hissi verecektir. Bu salonda kullanılan devasa aynaya ise bayılmamak elde değil.

Beyaz evin her odasında kullanıma musait bir renk. Mutfak da buna dahil. Kar beyaz bir mutfak size hijyeni hatırlatır. Daha rahat ve keyifli bir çalışma ortamı yaratıp daha lezzetli yemekler yapmanıza yardımcı olabilir.

Beyaza en çok yakışan materyal ise ahşap! Bembeyaz karı anımsatan huzurlu tekstiller ahşabıun sıcaklığıyla harika bir uyum sergiliyor. Aksesuardan tekstile, duvarlardan halıya kadar her alanı bembeyaz kullanmaktan da çekinmeyin. Ahşabın dokusu onu yumuşatacaktır.

Yatak odasında kullanmaktan en çok zevk aldığımız renklerden biri beyazdır. Huzurlu, ferah ve kar beyazlığında bir yatak odası dekore edebilirsiniz.

Evinizin her yerinde bu karbeyazı dekorasyon örneklerini uygulayabilirsiniz. , ferahlatıcı ve iç açıcı özelliği ile yıllardır dekorasyonun vazgeçilmezleri arasındadır. Biz bu önerilere bayıldık. Peki siz nasıl buldunuz?